Немає товарів у кошику.

Як отримати криптовалюту?

admin

Як отримати криптовалюту?

Щоб отримати криптовалюту, Вам необхідно створити біткоїн-адресу або адресу іншої обраної Вами монети (bitcoin, litecoin, ethereum та ін.).

Що таке біткоїн-адреса?

Вона же Публічний Ключ – це набір з 25-35 латинських символів. Це можуть бути як букви, так і цифри в будь-якій послідовності. Крім того, вона може виглядати як QR-код, його можна зчитувати мобільним пристроєм. Публічний ключ повністю анонімний, не містить відомостей про власника. Вказавши його, на нього можна зарахувати кошти. Але щоб розпоряджатися цими коштами, ви повинні бути ЄДИНИМ ВЛАСНИКОМ приватного ключа.

Що таке Приватний ключ?

Ще його називають особистим, закритим або секретним ключем. Це – набір з букв і цифр, використовуючи який можна розпоряджатися своїми коштами (переводити, знімати). Він є ключем від сховища ваших криптоактивів, його НЕ МОЖНА НІКОМУ повідомляти. Приватний ключ генерується автоматично при створенні адреси обраної монети (публічного ключа).

Де ж отримати пару Публічний-Приватний ключі?

Якщо паперові гроші можна зберігати і без гаманця, то з криптовалютою таке не спрацює. Насамперед починаючому «криптовалютчику» необхідно завести крипто-гаманець, або як його ще називають – біткоїн-гаманець.

 І ось тільки тоді, коли ви придбаєте свій гаманець, ви зможете в ньому створити адресу, щоб отримувати криптовалюту.

Підсумуємо, щоб отримати криптовалюту вам необхідно:

  1. Завести крипто-гаманець;
  2. Створити адресу обраної криптовалюти;
  3. Отримати за цією адресою кошти.

Які бувають крипто-гаманці та який краще вибрати читайте далі.

Коментарі

Додати коментар

Ваш коментар буде переглянуто на сайті, якщо це необхідно